Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Matrace z bio pěny Sultan termopur

Tuhost:Střední a Tvrdá
Pro zatížení:130 Kg
Snímatelný potah:ANO
Zimní strana:NE
Letní strana:NE
Pratelný potah:ANO
Výška matrace:19 cm
Zóny:7 zón
Záruční doba:3 roky
Dostupnost:již není v nabídce

Partnerská matrace dvojí tuhosti z bio pěny Sultan termopur v kombinaci s línou pěnou a latexem.

Vrchní profil je vyrobený z líné (viscoelastické, paměťové) pěny o hustotě 50 kg/m3. Jedinečné vlastnosti VISKOELASTICKÉ PĚNY (známé také jako LÍNÁ PĚNA) jsou zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele  VISKOELASTICKÁ PĚNÁ měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. Matrace z VISKOELASTICKÉ PĚNY lze doporučit všem, kteří vyžadují vysoký komfort a pohodlí.

Jádro matrace je vyrobené z přírodní pěny Biogreen. Tato pěna je vyrobená z přírodních materiálů, suroviny vyráběny standardně z ropy jsou v tomto případě nahrazeny ricinovým olejem. Navíc je pěna napuštěna výtažkem z Aloe vera, který likviduje roztoče a bakterie a dodává matraci specifickou vůni, která vyprchá během krátké doby.

Spodní profil je poté vyrobéný z latexu - pěna vyrobená z přírodního kaučuku. Pro svou vynikající elasticitu, a především pro schopnost si tuto vlastnost udržet po dlouhá léta, se stala vzorem pro vývoj HR (studených) pěn. Vynikající ortopedické vlastnosti latexové pěny se nejlépe projevují v kombinaci s vhodným lamelovým roštem (min. 26 ks lamel)

Matrace má 7 anatomických zon tzv. FYZIOSYSTÉM 7 ? sedm zón tvrdosti matrace. Ideální podpora páteře.

Matrace je opatřena potahem Organic Cotton, který je prošitý organickou bavlnou - gramáž 200g/m2)

Výška jádra matrace 17 cm, výška matrace včetně potahu je 19 cm. Nosnost do 130 kg.

Prodloužená záruka na 3 roky.

Vzorkovník

Vzorník potahů u matrace z bio pěny Sultan termopur

  • Organic Cotton bavlna je celosvětově nejoblíbenější tkanina. Je příjemná, komfortní, hypoalergenní, nedráždí pokožku a nevyvolává alergie. Bavlna je stoprocentně přírodní produkt, je velmi vzdušná a výborně odvádí vlhkost, čímž udržuje suché klima. Má schopnost odvádět tělesné teplo a snižovat pocení. Organická bavlna se pěstuje přirozeným způsobem bez využití pesticidů, herbicidů, chemických hnojiv a insekticidů. Používáním výrobků z organické bavlny pomáháme chránit životní prostředí a zdraví lidí v rozvojových zemích. Potah je pratelný na 60°C.  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Doprava u tohoto zboží je po celé ČR ZDARMA.

RozměrOrganic Cotton
190 x 80 x 19
195 x 85 x 19
200 x 80 x 19
200 x 90 x 19
200 x 100 x 19
200 x 140 x 19
200 x 160 x 19
200 x 180 x 19
Dodací doba: skladem do 1-2 týdnů

Nemáte vybraný rozměr ani cenu. Výběr zboží a jeho objednání.

Zpět na Bio pěna