Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Obývací stěna Boa

Hloubka:0 cm
Šířka:0 cm
Výška: cm
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:8-9 týdnů
Zobrazit prvky systému

Výrazné přední plochy dvířek v trendových barvách dřeva nebo jednobarevných plochách plynule přechází do dvoubarevného korpusu, díky čemuž vytvářejí optickou iluzi a zvýrazňují kresbu a hranatý tvar dvířek. V rozích skříněk je umístěno integrované moderní osvětlení. Úchytky jsou kovové, bezpečnostní sklo je osazené ve dveřích a zásuvky mají brzdný systém.

Trendový hranatý design je zvýrazněný vestavěným osvětlením na rozích skříněk. Toto osvětlení poskytne dostatek světla a může tak nahradit samostatný lokální světelný zdroj. Použitá LED technologie je ekologická a ekonomická zároveň.

Každá část nábytku si zaslouží pozornost návrhářů. Záda jsou reliéfovaná a jejich tvar vynikne při vnitřním osvětlení. Barevně je vždy sladěný se skříňkou a vytváří tak harmonický celek.

Opticky ozvláštnit přední plochu se podařilo použitím stejné barvy na korpusu a přední plochy dveří. Nábytek tak působí robustnějším dojmem, ale zachovává si dostatečně velký objem úložného prostoru.

Bezpečnostní sklo vydrží větší zátěž než sklo obyčejné. Při jeho rozbití nehrozí poranění. Vhodný design a kvalitní materiál úchytek uspokojí i ty nejnáročnější.

Dodává se v montu.Při ceně objednávky nad 4000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

Zpět na Obývací stěny