Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Pokoj sestava Point

Záruční doba:2 roky
Dostupnost:8-9 týdnů
Zobrazit prvky systému

Pro děti chceme jen to nejlepší. S nábytkem Point jim vyčarujete úsměv na tváři. Jednoduché tvary, příjemné barvy a velká variabilita. Nábytek Point můžete různě kombinovat a dokupovat s tím, jak Vaše děti porostou.

Sestavte si dětský pokoj dle svých představ a potřeb dětí.

Point se vyrabí v široké škále barevných provedení. Pro menší děti nabízíme pestrou modrou, zelenou nebo oranžovou barvu, pro mladší studenty moderní bílou či elegantní odstíny přírodního dřeva.

Potřebujete více úložného prostoru, psací stůl či novou poličku? Stačí si doobjednat.

Myslíme na bezpečí. Zaoblení hrany skříněk dodávají nábytku elegantní vzhled a výrazně snižují riziko úrazu. Závěsné skříňky Point obsahují výklopný systém Duo, což je velmi praktické a bezpečné. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné a splňují všechny normy emisní třídy E1.

Korpus skříněk je vyroben z laminované dřevotřísky (LDTD) o tloušťce 16, 25 a 28 mm. Přední plocha je vyrobena ze středně tvrdé dřevovláknité desky (MDF) o tloušťce 16 a 19 mm. Úchytky jsou kovové, rozteč 128 mm. Nosnost skříněk je cca 15 kg. Nožičky skříněk jsou nastavitelné.Při ceně objednávky nad 5000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

Zpět na Pokoje sestavy