Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Decodom

Zdravý aDecodom kvalitní spánek je neoddělitelnou součástí našeho života. Chceme, abyste spali v příjemném prostředí tvarů a barev. Nábytkové sestavy ložnice Cassanova Vám nabízejí možnost probudit se z krásného snu do ještě krásnější reality. Od firmy Decodom máte možnost koupit si ucelenou ložnici ve sladěném designu, nebo jen jednotlivé prvky.

Konkrétní prvky naleznete v následujících sekcích:

Ložnice Dřevěné postele Lamelové rošty
Skříně a komody Doplňky k postelím Noční stolky
Úložné prostory Kuchyně Prvky ke kuchyním
Obývací pokoje Obývací stěny Konferenční stolky

Ložnice Cassanova v provedení Třešeň

Nejdůležitějším prvkem ložnice je postel, nepodceňujte proto její výběr a všech jejích částí. Tradiční ložnice Cassanova bude vyhovovat především těm, kteří mají rádi přírodní materiály s moderním, funkčním a neotřelým designem. Většina prvků je navržena v několika příjemných odstínech. Od elegantního světlého buku, přes exkluzivní vzor sukatého dubu, až po dráždivější načervenalou třešeň. Ložnice od firmy Decodom však vynikají nejen svým designem, ale také použitým materiálem. Kvalitní foliovaná dřevotříska či laminovaná dřevotříska je použita u většiny prvků.

Pokud řešíte nedostatek místa v ložnici a uvítáte každou zásuvku či poličku navíc, zaměřte se na výběr úložných prostor vyráběných na míru k postelím.

Kvalitní spaní však nespočívá jen v dobré posteli, ale také v kvalitním roštu. Firma Decodom nabízí lamelové rošty, u kterých máte možnost nastavit si tuhost lůžka. Rošty prodlužují funkčnost a výdrž Vaší matrace a zajistí prostor pro její odvětrání. Pokud si nevíte rady, který rošt si vybrat a na co si dát pozor, přečtěte si článek Jak si vybrat vhodný rošt. Poradíme Vám, jaké aspekty jsou při výběru nejdůležitější.

I když je postel důležitou součástí ložnice, nezapomeňte i na Vaše věci, které potřebují být rovněž uloženy na pohodlném a dostupném místě. To Vám dopřejí komody, šatníky a noční stolky. Vstát po ránu z postele mnohdy není pro nikoho z nás snadný úkol, když ale budete mít všechno oblečení chytře a prakticky uložené, nebude začátek dne tolik stresující a zvládnete ho rychleji.

Ke spokojenému začátku dne patří také dobrá snídaně a kde jinde si ji vychutnat, než v kuchyni, ve které sePlánovaná kuchyně Alnea budete cítit příjemně desítky let. Plánované kuchyně Decoplan jsou vytvářeny na míru každému zákazníkovi podle jeho potřeb a prostorových dispozic, tak aby splňovaly veškeré Vaše požadavky a byly plně ergonomické. Firma Decodom vytvořila také řadu sektorových kuchyní Minimax, u kterých si kombinací skříněk Vaši kuchyni jednoduše sestavíte sami. Ať už se rozhodnete pro plánovanou nebo sektorovou kuchyni, doufáme, že pro Vás bude příjemným srdcem domova.


Vyberte si z nabídky našich produktů

2 roky 214 97
127
167
187

Tirol postel

Dodáváme do 8-9 týdnů

Postel Tirol je vhodná pro ty zákazníky, kteří mají rádi venkovský ...

od 6 684Kč7 427Kč více
2 roky 204 95

Like plus typ 81

Dodáváme do 8-9 týdnů

Jednolůžková postel Like plus typ 81.

Postel je bez úložného ...

od 3 455Kč více
2 roky 214.7 97
127
167
187

Uno plus

Dodáváme do 8-9 týdnů

Dřevěná postel Uno plus, v moderním designu a barevném ...

od 6 129Kč více

Slovenská společnost Decodom působí na trhu už od roku 1999. Je lídrem ve výrobě sektorových kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, jídelen, předsíní, dětských pokojů a kanceláří. Vyrábí nábytek na bázi dřevotřískové desky a vakuově lisované fólie. Produkty jsou zajímavé svou nápaditostí, moderností, kvalitou, a drží se tak na světové úrovni za skvělé ceny.

Decodom je pro Vás vhodným kandidátem při výběru velkého množství sortimentu do Vašeho domu.


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost:

 

Nábytek na splátky