Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Zdravotní polštář Hugo lux

Výrobce Jelínek
Snímatelný potah:ANO
Pratelný potah:ANO
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:1-3 týdnů

Anatomicky tvarovaný polštář Hugo Lux dokonale a citlivě podepře krční páteř. Výměnou jader lze měnit tvrdost polštáře (výměná jádra jsou součástí polštáře).

Polštář zajišťuje rovnoměrné rozložení tělesné hmotnosti a citlivě podepře Vaši krční páteř. Díky tomu se vyhnete bolestivému doformování krční páteře.

Polštář umožňuje výškové nastavení vložením nebo vyjmutím 3 cm vysoké podložky, podložka je součáxtí polštáře. Materiál líná pěna Termopur.

Potah polštáře je snadno snímatelní a pratelný.

Rozměry: 60x40 cm

Vzorkovník

Vzorník vzorník potahů u zdravotní polštář Hugo lux

  • AloeVera Obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera , která se vyznačuje svými hojivými účinky na kůži (pomáhá ji hojit a regenerovat). Aroma rostliny zabraňuje vzniku zápachů, odstraňuje nepříznivé mikroorganismy a poskytuje tak ochranu proti bakteriím a plísním. Potah se vyznačuje vysokou absorpcí vlhkosti, je vhodný pro alergiky a lze prát při teplotě do 60°C.  
  • Hemp Potah HEMP s obsahem KONOPÍ si rychle oblíbíte. Vytváří prodyšný povrch a má příznivé účinky na pokožku. Látka s obsahem přírodních vláken je přirozeně antibakteriální. Dopřejte si pohodlný spánek díky blahodárnému působení na tělo.  
  • Morrison Inovativní potah MORRISON se skládá ze směsi polyesteru, viskózy, modalu, konopí a lnu. Morrison je kvalitou, která odpovídá přírodním vláknům, extrémně jemné viskozitě a praktičnosti. Je také šetrná k životnímu prostředí.  
  • Synchronic Potah SYNCHRONIC je kvalitou, která odpovídá extrémně jemné viskozitě a praktičnosti díky jejímu složení. Vlákna potahu se skládají ze směsi lycry, polyesteru, polyvisconu dávají tkanině jedinečný vzhled.  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.

RozměrAloeVeraHempMorrisonSynchronic
----
Dodací doba: skladem do 1-3 týdnů

Nemáte vybraný rozměr ani cenu. Výběr zboží a jeho objednání.

Zpět na Zdravotní polštáře