Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Polyuretanová matrace Nora

Výrobce Dřevočal
Tuhost:Střední a Tvrdá
Pro zatížení:110 Kg
Snímatelný potah:ANO
Zimní strana:NE
Letní strana:NE
Pratelný potah:ANO
Výška matrace:17 cm
Zóny:5 zón
Záruční doba:3 roky
Dodáváme do:3 dnů

Matrace Nora je složená ze dvou pětizónových elastických pěn odlišných objemových hmotností a nabízí tak dvojí tuhost matrace. Z jedné strany je matrace tuhosti 2 (střední) - vhodná pro ženy z druhé strany je tuhosti 3 (tvrdá) - vhodná pro muže. Jedná se tedy o partnerskou matraci.

Akce 1+1 (balení obsahuje dvě matrace Nora)

Střed jádra matrace je provzušněn příčnými průduchy, které zaručují změkčení matrace v exponovaných místech.

Prodloužená záruka na matraci na 3 roky!

Celková výška matrace cca 17cm.

Matrace se vyrábí v rozměrech: 195x80, 195x85, 200x80, 200x90. Lze vyrobit i atypický rozměr.

Vzorkovník

Vzorník potahů u polyuretanová matrace Nora

  • Úplet Vysoce kvalitní potah prošitý dutým vláknem tří ńovým způsobem. Je velmi příjemný na dotek, výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Lze ho prát na 60°C.  
  • AloeVera Značkový potah s výtažkem z rostliny Aloe Vera. Má regenerační účinky, pozitivní vliv na pokožku lidksého těla a působí antibakteriálně.  
  • Lyocell Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva. Má vysokou absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Potah je prošitý třízónovým způsobem.  
  • Medicott Je antibakteriální. Speciální složka zabraňuje vzniku plísní a usazování roztočů. Pro větší komfort je prošitý velkou vrstvou dutého vlákna.  
  • SilverGuard SilverGuard je jedinečná technologie, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu. Tento potah obsahuje přírodní viskózové vlákno, které ve spojení s moderním designem dodává textilii luxusní charakter. Zaručuje vám absolutní čistotu a pohodlí. SilverGuard? úprava: Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Díky působení stříbrných iontů chrání textilii před mikroorganismy a zabraňuje jejich rozvoji přírodní cestou. SilverGuard? zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Složení potahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Doprava u tohoto zboží je po celé ČR ZDARMA.

RozměrÚpletAloeVeraLyocellMedicottSilverGuard
195 x 80 x 17
195 x 85 x 17
200 x 80 x 17
200 x 90 x 17
Dodací doba: skladem do 3 dnů

Nemáte vybraný rozměr ani cenu. Výběr zboží a jeho objednání.

Zpět na Polyuretanové matrace