Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Ložnice sestava Cassanova

Výška čela:0 cm
Výška ložné plochy:0 cm
Vnější šířka:
Vnější délka:
Zápustná délka pro rošt:0 cm
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:již není v nabídce
Zobrazit prvky systému

Nábytkové sestavy Cassanova Vám umožní dopřát si spánek v příjemném prostředí tvarů a barev. Máte možnost koupit si ucelenou ložnici ve sladěném designu, nebo jen jednotlivé prvky.

Nábytek je navržen v několika příjemných odstínech: elegantní světlá barva buku, , originální kresba jasanu coimbra, odvážnější vzory dubu bardolino.

Ložnice Cassanova vyniká nejen svým designem, ale i použitým materiálem. Kvalitní foliovaná dřevotříska a laminovaná dřevotříska je použita u většiny prvků.

Poskládejte si ložnici podle svých představ! Z jednotlivých prvků Cassanova máte možnost vybrat si např. jen samostatnou postel, nebo naopak takovou, která je již vybavená roštem i úložným prostorem. Dobrá postel však není vše, nezapomeňte proto vybrat i vhodnou matraci, která Vám zajistí plnohodnotný spánek a osvěžující odpočinek po celou noc.

Pro Váš dokonalý komfort je k lůžku nezbytný také noční stolek, který můžete sladit ve stejném designu s postelí. A aby byla ložnice kompletní, myslíme i na uložení Vašich věcí. K tomu, aby byly chytře a prakticky uskladněné, Vám pomohou komody a šatníky v různých velikostech a provedeních, které program Cassanova nabízí.Při ceně objednávky nad 4000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

Zpět na Ložnice sestavy