Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Polštář Mikrostop

Výrobce 2G
Snímatelný potah:ANO
Pratelný potah:ANO
Materiál výplně:polyesterové
Materiál:polyester
Zapínání:se zipem
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:1-2 týdnů

U polštářů Mikrostop je kladen hlavní důraz na dosažení maximální ochrany uživatelů proti bakteriím a roztočům. Je proto určena zejména všem osobám trpícím alergickými reakcemi na mikrobiální alergeny, nicméně velmi vhodná je i pro spotřebitele, kteří dbají o udržování biologicky nezávadného prostředí pro své spaní.

Pro dosažení požadovaných vlastností je jako povrchový materiál používána látka ze 100% polyesteru, povrchově upravovaná broušením, čímž je dosaženo vysoce příjemného omaku. Taktéž výplňový materiál - duté vlákno - je naprosto nevhodný pro výskyt bakterií či roztočů. Pro řadu Mikrostop používáme duté vlákno od irské firmy Wellman se speciální úpravou, která zesiluje charakteristiky materiálu zajišťující dlouhodobé omezení výskytu roztočů.

Přitom tato úprava nijak neomezuje možnosti údržby, výrobky Mikrostop lze opakovaně prát při teplotách do 60°C. Výrobky řady Mikrostop byly podrobeny zkouškám v autorizované zkušebně ITC Zlín. Testy potvrdily velmi dobré vlastnosti této výrobní kolekce. Velmi dobrý je u těchto výrobků také poměr váhy a tepelného komfortu a právem proto patří dlouhodobě v naší nabídce mezi nejžádanější.

Povrch: 100% polyester  Mikrofibre.

Náplň: 100% polyester Fillwell Wellcare Anti - Dustimate.

Polštář nabízíme v rozměrech 50x70cm s hmotností náplně 500g nebo 70x90cm s hmotností náplně 900g.

Zboží je dodáváno v luxusní průhledné tašce.

K polštáři doporučujeme i přikrývku z řady Mikrostop.


 CenaKusů 
Rozměr 70x90 (900g)613 Kč
Rozměr 50x70 (500g)423 Kč
Rozměr 40x60 (350g)350 Kč
Zpět na Polštáře