Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Psací stůl Tarcal 80

Délka:40 cm
Šířka:80 cm
Výška:72 cm
Rozkládací:ANO
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:1-2 týdnů

Každá pracovní místnost by měla mít jako hlavní středobod pracovní stůl. Na tomto místě bychom se měli cítit pohodlně, a to nejen kvůli kvalitnímu pracovnímu výkonu, ale také abychom si jednoduše zpříjemnili pracovní prostředí. Takový stůl by měl být praktický, stabilní a s velkou pracovní plochou.

To vše vám může poskytnout originální, nadčasový a moderní stůl Tarcal 80. Jeho využití je multifunkční, a je jen na vás, zda jej použijete jako psací, pracovní, nebo jako PC stůl. 

Stůl Tarcal 80 je vyroben ve dvou variantách, a to v MDF laminované v provedení dub přírodní, jehož stabilita je zajištěna bílou kovovou konstrukcí a MDF laminované v provedení buk černou kovovou konstrukcí. Obě kombinace jsou nadčasové a originální s prvky industriálního designu. 

Vše potřebné, co chcete mít po ruce, můžete uložit do praktické police, umístěné pod plátem stolu. Tloušťka vrchního plátu police činí až 18 mmTloušťka materiálu police činí 15 mm.

Psací stůl bude ideální pro studenty, žáky, ale i menší děti, které bude stůl provázet až do dospělosti. Hodí se však pro kohokoliv, kdo ocení jeho kvalitu a nadčasovost. 

Rozměry (ŠxHxV): 80x40x72 cm

Dodáváno v demontu. 

Stůl Tarcal 80 nabízíme i v jiných velikostech.Při ceně objednávky nad 4000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

 CenaKusů 
buk/černá2 850 Kč
dub přírodní/bílá2 850 Kč
Zpět na Psací stoly