Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Sendvičová matrace Partner Orthopedic

Výrobce I-matrace
Tuhost:Tvrdá a Extra tvrdá
Pro zatížení:130 Kg
Snímatelný potah:ANO
Zimní strana:NE
Letní strana:NE
Pratelný potah:ANO
Výška matrace:20 cm
Zóny:7 zón
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:1-2 týdnů

Ortopedická matrace Partner Orthopedic pro zdravý spánek.

Matrace Partner Orthopedic je velmi odolná tužší matrace s dvojí tuhostí stran a s příjemnou profilací. Jemné provedení masážních prvků a jejich kombinování vede k ideálnímu prokrvení kůže a uvolnění celého těla i po těžší fyzické a psychycké námaze.

Nechybí ani standardní zónování. 7 jednotlivých částí (zón) se postará o ideální odezvu na zatížení vašeho těla a umožní tak srovnání páteře a uvolnění končetin.

Jádro matrace je vyrobeno z kvlitních a prověřených pěn německé výroby. Tzv. pěny typu semi-hybride jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi. Vyznačují se vyšší prodyšností než známe u běžných polyuretanových pěn a tím zmírňují nežádoucí pocení.  Současně jsou odolnější. Zachovávají si svou pružnost o poskytují maximální pohodlí.

Matrace se také pyšní certifikací o zdravotní nezávadnosti použitých materiálů - OEKO TEX S.100. Díky tomu je také vhodná pro děti a citlivější osoby.

Jednotlivé vrstvy jsou pojeny švýcarským provedením lepidla na vodní bázi SIMALFA. Dané lepidla jsou bez nežádoucího zápachu.

Pěnová část matrace je opatřena potahem Bamboo Clima + Antiallergic. Potah je ideál a velmi šetrný pro alergiky. Vyznačuje se vysokou odolností proti bakteriím, virům, plísním a roztočům. Jeho výraznou vlastností je také schopnost termoregulace a tedy předcházení nechtěnému pocení.

Výška matrace je 20cm.

Doporučujeme uložení matrae na lamelový pevné i polohovatelné rošty. Lze také uložit na laťové rošty, kde budou matrace působit o něco tužším dojmem.

Matrace se vyrábí v rozměrech: 90x200, 80x200, 180x200 cm. Lze vyrobit i v atypických rozměrech do rozměru 200x220cm.

Vakuové balení:

Po rozbalení se musí matrace "nadechnout". Ideální je uložit matraci na rovnou plochu bez zatížení po dobu 72 hodin. V průběhu dané doby je vhodné matraci také otáčet, aby rovnoměrně nabyla své správné výšky. 

Věnujte své matraci péči a bude Vám sloužit k Vaší spokojenosti.

Vzorkovník

Vzorník potah u sendvičová matrace Partner Orthopedic

  • Bamboo Obsahuje jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a pomáhá zabraňovat vzniku plísní. Velice vhodný pro osoby s vyšší potivostí a alergiky.

Potahy všech matrací jsou prošité dutým vláknem (tzv. klimatizační vrstva: vysoká prodyšnost + komfort + vhodnost pro alergiky).

Všechny potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Jsou vyrobeny ze 2 samostatných polovin a opatřeny zipem (snadná údržba, možnost praní v domácích podmínkách a možnost nepřetržitého používání matrace s jednou polovinou potahu v případě praní).  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Doprava u tohoto zboží je po celé ČR ZDARMA.

RozměrBamboo
190 x 90 x 20
195 x 80 x 20
195 x 85 x 20
200 x 80 x 20
200 x 90 x 20
200 x 100 x 20
200 x 120 x 20
200 x 140 x 20
200 x 160 x 20
200 x 200 x 20
Dodací doba: skladem do 1-2 týdnů

Nemáte vybraný rozměr ani cenu. Výběr zboží a jeho objednání.

Zpět na Sendvičové matrace