Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Sedací souprava Asb-016

Šířka:196 cm
Výška:81 cm
Hloubka:80 cm
Rozkládací:ANO
Úložný prostor:NE
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:2-4 týdny

Elegantní a praktická rozkládací trojmístná pohovka Asb-016 v retro designu. Pohodlí, úžasná univerzálnost, dokonalé provedení, ale i skladnost této pohovky ocení jistě každý. Svým designem se hodí do moderních, ale i retro interiéru a všude si najde své obdivovatele.

Rozkládání je pomocí typu Click-Clack . Při kompletním rozložení se sedačka změní ve velmi pohodlné lůžko o ploše 177 x 108 cm ve výšce 46 cm od podlahy. Systém Click-Clack umožňuje nejen kompletní horizontální rozložení sedačky, ale i postupné a několikanásobné naklápění opěráku. Zcela dokonalá funkce nejen pro relaxaci, ale i jen prosté lenošení. 

Je celočalouněná, lze ji tak použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo umístit ve středu místnosti. K sedačce jsou dodávány i dva válcovité polštáře o průměru 15 cm a délce 50 cm.

Potah je ze sametové látky  s výraznými dekorativními čtvercovými vtahy na sedáku. Výplň je z kvalitní PU pěny, která je podložená ocelovými vlnovci a zpevněná textilními popruhy. Kostra je z masivního borovicového dřeva a překližky.

Kónické nohy jsou netradičně z masivní břízy v hnědém moření a ukončeny dekorativními mosaznými leštěnými špičkami. Poškození podlahových krytin je eliminováno plastovými kluzáky.  Aby bylo docíleno dokonalé pevnosti a stability, z opěráku se vyklopí černé kovové podpůrné nohy s plastovými kluzáky. Nohy jsou ve složeném stavu(na sezení) decentně skryty zipem.

Nosnost je neuvěřitelných 360 kg.  

Rozměry:

  • šířka 196 cm
  • výška 81 cm
  • hloubka 80 cm
  • výška sedu 46 cm
  • šířka sedu 177 cm
  • hloubka sedu 58 cm
  • lůžko 177 x 108 cm

Vzorkovník

Vzorník moření u sedací souprava Asb-016

  • Blue Blue - modrá  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Pro toto zboží neplatí doprava zdarma. Cena dopravy bude upřesněna na konci objednávky.

RozměrBlue
----
Dodací doba: skladem do 2-4 týdny

Nemáte vybraný rozměr ani cenu. Výběr zboží a jeho objednání.

Zpět na Rovné sedací soupravy