Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Kancelářský stůl Gate sestavy stolů

Délka: cm
Šířka: cm
Výška:0 cm
Rozkládací:NE
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:1-3 týdnů
Zobrazit prvky systému

Sestavte si svoji vlastní kombinaci kancelářských stolů. Nabízíme mnoho prvků, které můžete dle potřeby skládat dohromady.

Pracovní desky stolů jsou tvarovány tak, abyste mohli maximálně využít plochu desky a najít optimální pozici pro monitor svého počítače. Pro zajištění co nejvyššího komfortu jsou v nabídce i rohové pracovní stoly s ergonomicky tvarovanými deskami.

Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. 

Nohy jsou osazeny výškově stavitelnou rektifikací,což vám v případě nerovnosti podlahy umožňuje dorovnat si stůl až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonale rovná. 

Vybrat si můžete ze široké nabídky barevných provedení: olše, višeň, třešeň, buk, šedá, akát, calvados, ořech.

Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527?1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527?2, ČSN EN 527?3, ČSN 910001 a ČSN 910100.Při ceně objednávky nad 4000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

Zpět na Kancelářské stoly