Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Plánovaná kuchyň Radúza

Záruční doba:2 roky
Dostupnost:8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Radúza zaujme použitými tradičními detaily v moderním stylu. Otevírání dvířek, podsvícení a rozmístění skříněk je sestaveno tak, jak by se čekalo u moderních kuchyní s vysokým leskem, tím dodává této kuchyni zajímavý vzhled. Spojuje v sobě klasiku, elegancia  tradiční materiály s nejmodernějšími technologiemi.

Kuchyně se vyrábí na zakázku a plánuje na míru každého zákazníka, univerzální sestava tedy neexistuje. Proto je dobré před zahájením samotného plánování si promyslet, jak by kuchyně měla zhruba vypadat a co by v ní mělo být. Aby jste při sestavování kuchyně již měli představu o tom, co chcete. Náš poradce má více než 20 let praktických zkušeností v sestavování kuchyní. Rád s Vámi projde jednotlivé body a pomůže Vám vytvořit funkční a ergonomickou kuchyni, udělat návrh i cenovou nabídku. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoli dotazů. Pokud se rozhodnete navrhnout si kuchyni sami, doporučujeme Vám alespoň konzultaci s odborníkem, který Vás může upozornit na důležité body, díky kterým se vyhnete špatně řešené kuchyni.

V případě, že se rozhodnete nás navštívit, nejdříve se prosím telefonicky nebo e-mailem domluvte, kolega Vás může upozornit na detaily, které je dobré si promyslet a v rodinném kruhu prodiskutovat ještě před samotným vytvořením návrhu. Také se můžete domluvit na tom, co chcete a tak pro Vás může nachystat dopředu nějaké hrubé návrhy, které na místě upravíte.

Kontakty naleznete v sekci O nás.Při ceně objednávky nad 5000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

Zpět na Plánované kuchyně