Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Plánovaná kuchyň Astória

Záruční doba:2 roky
Dostupnost:8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Astória je vkusná a jemná kuchyně. Má obloukově frézované přední plochy v pěti dřevodekorech. Její eleganci ještě stupňují horní skříňky s prosklenými dvířky a vnitřním osvětlením, díky kterému dokáže navodit romantickou atmosféru.

Vyrábí se v provedení: dub bardolino, bílá arctic, vanilka patina, buk gold, jelša americká, třešeň a ořech macadamia. Jednotlivé dezény můžete navzájem kombinovat, viz. obrazová příloha.

Kuchyně se vyrábí na zakázku a plánuje na míru každého zákazníka, univerzální sestava tedy neexistuje. Proto je dobré před zahájením samotného plánování si promyslet, jak by kuchyně měla zhruba vypadat a co by v ní mělo být. Aby jste při sestavování kuchyně již měli představu o tom, co chcete. Náš poradce má více než 20 let praktických zkušeností v sestavování kuchyní. Rád s Vámi projde jednotlivé body a pomůže Vám vytvořit funkční a ergonomickou kuchyni, udělat návrh i cenovou nabídku. Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoli dotazů. Pokud se rozhodnete navrhnout si kuchyni sami, doporučujeme Vám alespoň konzultaci s odborníkem, který Vás může upozornit na důležité body, díky kterým se vyhnete špatně řešené kuchyni.

V případě, že se rozhodnete nás navštívit, nejdříve se prosím telefonicky nebo e-mailem domluvte, kolega Vás může upozornit na detaily, které je dobré si promyslet a v rodinném kruhu prodiskutovat ještě před samotným vytvořením návrhu. Také se můžete domluvit na tom, co chcete a tak pro Vás může nachystat dopředu nějaké hrubé návrhy, které na místě upravíte.

Kontakty naleznete v sekci O nás.Při ceně objednávky nad 5000Kč doprava po celé ČR ZDARMA.

Zpět na Plánované kuchyně