Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Matrace ze studené pěny Comfort antibacterial

Tuhost:Střední a Tvrdá
Nosnost:140 Kg
Snímatelný potah:ANO
Zimní strana:NE
Letní strana:NE
Pratelný potah:ANO
Výška matrace:22 cm
Antibakteriální:ANO
Partnerská:ANO
Záruční doba:5 let
Dostupnost:1-2 týdnů

Antidekubitní matrace Comfort antibacterial s vysokou vrstvou líné pěny.

Složení matrace:

  • 6 cm viscoelastická (líná, paměťová) pěna o hustotě 50 kg/m3 (žlutá)
  • střední profil antibakteriální pěna Sanitized (červená)
  • spodní profil pěna Nightfly.
  • Potah Olivoil nebo SilkTouch

Výška matrace je 22 cm, výška jádra 20 cm. Nosnost 140 kg. Dvojí tuhost - střední (2/5) a tvrdá (3/5).

Prodloužená záruka na 5 let.

Jedinečné vlastnosti viscoelastické (líné, paměťové) pěny jsou zárukou maximální komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele viscoelastická pěna měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu. Matrace z viscoeleastiké pěny lze doporučit všem, kteřívyžadují vysoký komfort a pohodlí.

Antibakteriální pěna Sanitized chrání před houbami a plísněmi a navíc dokáže ochráni pěnu před nepříjemným zápachem způsobenmým těmito organismy. Ochrana Sanitized zaručí delší životnost matrace a lepší prostědí pro spánek.

Nightfly -  pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zajištěna optimální opora páteře. Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím. Proto je vhodným materiálem pro výrobu matrací.

Antidekubitní profil na vrstvě Nightfly zabraňuje vzniku proleženin.

Vybírat můžete ze dvou potahů:

Potah Olivoil - zdraví z přírody.  Zpomaluje proces stárnutí pokožky spícího člověka, omezuje tvorbu vrásek i ostatních stop ubíhajícího času. Tento efekt je založen na použití mikrokapslí, které postupně uvolňují užitečné látky do naší pokožky a zároveň zajišťují správnou hydrataci pokožky blížící se jejímu přírozenému pH. Hydratovaná pokožka je pružnější a odolnější vůči mikropoškozením. Potah byl navržen tak, aby ulehčil dýchání celým povrchem pokožky a přebíral od ní přebytečné teplo a vlhkost. Užitná hodnota potahu nezmizí ani po praní max. do teploty 60°C.

Potah SilkTouch - příjemný na dotek. Tato exkluzivní látka byla vyrobena s využitím nanotechnologií. Díky nanovláknům získal Silk Touch jemnost hedvábí. Struktura látky v sobě spojuje výjimečnou lehkost a pružnost materiálu. Potah SilkTouch je svou hebkostí mimořádně příjemný na dotek. Poskytuje výjimečný a neopakovatelný komfort spánku. Praní na 60 ˚C.

Potahy jsou prošity PES vláknem, gramáž 300 g/m2

Vakuové balení:

Po rozbalení se musí matrace "nadechnout". Ideální je uložit matraci na rovnou plochu bez zatížení po dobu 72 hodin. V průběhu dané doby je vhodné matraci také otáčet, aby rovnoměrně nabyla své správné výšky. 

Věnujte své matraci péči a bude Vám sloužit k Vaší spokojenosti.

Vzorkovník

Vzorník potahů u matrace ze studené pěny Comfort antibacterial

  • SilkTouch potah SilkTouch je prošitý viscoelatickou-línou pěnou a PES vláknem. Gramáž 100g/m2. Z boku potahu je všitá látka GoldTouch.  
  • Olivoil Potah OLIVOIL je prošitý PES vláknem gramáž 300 g/m2  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.
Doprava u tohoto zboží je po celé ČR ZDARMA.

RozměrSilkTouchOlivoil
190 x 80 x 22
195 x 85 x 22
200 x 80 x 22
200 x 90 x 22
200 x 100 x 22
200 x 120 x 22
200 x 140 x 22
200 x 160 x 22
200 x 180 x 22
Dodací doba: skladem do 1-2 týdnů

Nemáte vybraný rozměr ani cenu. Výběr zboží a jeho objednání.

Zpět na Studená pěna