Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Jídelní sety pro velké rodiny

Jídelna, vedle obývacího pokoje, je místem, kde se setkáváme se svými blízkými. Měla by tedy být vybavena jak kvalitním, tak plně funkčním nábytkem vhodným nejen pro 2 osoby, ale také pro početnější skupinu.

Ideální volbou v tomto případě mohou být rozkládací jídelní stoly a židle. V nabídce je však velké množství prvků a může se stát, že zvolená kombinace nebude tím pravým ořechovým. Proto jsou v nabídce jídelní sestavy, které spojují vhodné prvky - často za zvýhodněné ceny.

Jídelní sestava Berlín 4+1Někteří s ohledem na prostor a vkus zvolí některou jídelní sestavu s rohovou lavicí. Před několika lety se rohové lavice těšily velkému rozmachu a měla je téměř každá domácnost. Po tomto období následoval útlum v jejich pořizování. V posledních letech však opět nacházejí místo v jídelnách nebo kuchyních. Novodobé rohové lavice se vyrábí z moderních materiálů. Výroba však nezapomíná ani na osvědčené kombinace. Například u jídelní sestavy Berlín 4+1 si můžete vybrat jak osvědčenou červenou potahovou látku v klasickém buku, tak modernější barvu, například fialovou v kombinaci s dezénem dubu Sonoma.

Jídelní sestava Moris rozkládací+LailaPříkladem může být jídelní sestava Moris rozkládací+Laila, která se skládá z rozkládacího stolu Moris a 4 židlí Laila. U této sestavy si můžete vybrat ze 7 dezénů dřeva a až 21 potahových látek. Samozřejmostí je také možnost dokoupení více kusů židlí.

Je také možné si objednat klasický pevný stůl s židlemi, který je vhodný pro 4-6člennou rodinu. Příkladem může být jídelní sestava Aut-4000. U této sestavy si nemůžete sami navolit kombinaci dezénů a potahových látek, naopak výhodou je její skladová dostupnost.

Ať už tedy zvolíte jídelní sestavu skládající se ze stolu a židlí, nebo rohové/rovné lavice stolu a židlí, jistě zažijete příjemně strávené chvíle s přáteli.

 

Zpět na "Články"