My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo

Kuchyně - centrum domova

Do kuchyně z celého domova investujeme nejvíc. Patří k těm místnostem, které když měníme, tak  z gruntu. Není to jen sestava skříněk a dvířek, je to centrum domova. Pokud se chcete v kuchyni cítit příjemně a uvařit svým blízkým něco dobrého k jídlu, neváhejte a sestavte si kuchyň podle Vašich snů.

Kuchyně Ester

 Základem kuchyňské linky jsou kuchyňské skříňky, které musí vyhovovat Vašemu stylu práce a také mít dostatek úložného prostoru. Skříňky mohou být různé, na výběr máte otevřené, uzavřené, prosklené, rohové, s dvířky a policemi, jednodveřové, dvoudveřové a se zásuvkami. Všechny lze různě kombinovat, vybrat velikosti a barevné provedení podle chuti a dokonale tak využít všechen prostor kuchyně. Další součástí je pracovní deska. Ta musí vynikat svou kvalitou a odolností, aby nepoškozená vydržela řadu let. Výborným pomocníkem je vestavěné osvětlení, které dodá kuchyni správnou atmosféru a funkčnost.

Kuchyně ale není jen kuchyňská linka a vaření. Lze k ní využít široký výběr kuchyňských stolů, židlí a lavic. Slouží k zútulnění prostoru určeného především k přípravě pokrmů. Jídelní stůl se vybírá podle počtu členů rodiny a základem je, že každý se u něj musí pohodlně usadit. Na výběr máte z pevných jídelních stolů nebo z rozkládacích. Pro čtyřčlennou rodinu stačí jídelní stůl dlouhý 140 cm. Naše stoly mají navíc snadnou údržbu a dlouhou životnost. Vybírat můžete z řady dezénů (vzorů), které Vám umožní kombinovat různé barevné provedení, a sladit tak design jídelního stolu s interiérem.

Jídelní sestava Marzia+Split

Dalším důležitým komponentem jsou židle, které neodmyslitelně patří ke stolu. Nežijeme v některé z asijských zemí, abychom u jídla seděli na zemi. Při výběru židle musíme být pečliví. Musí být pohodlná a měla by nám i příjemně dotvářet atmosféru naší domácnosti. Na výběr je z celodřevěných či plastových židlí různých barevných kombinací a potahů, které oživí Váš interiér a překvapí Vaši návštěvu.

Jídelní židle

Pokud máte početnější rodinu, je možné využít také různých typů lavic, kde si může každý pohodlně sednout. Existuje několik druhů provedení, velikostí, dezénů a moderních potahů. Vybírat lze z rovné i rohové lavice. Vůči prosezení slouží kvalitní čalounění ze speciálních PUR pěn. Lavice jsou praktické a plní estetickou stránku jídelní sestavy. Výhoda jídelní sestavy je, že nemusíte složitě kombinovat jednotlivé produkty, ale vybíráte si rovnou celý sladěný komplet. Každá sestava je však jiná, některá obsahuje židle a stůl, u jiných je součástí i lavice. Vybrat lze podle vašich představ!

Jídelní sestava Uno

 

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli
První nákup

zadejte svůj email a získejte slevu na váš první nákup po zaslání ihned obdržíte slevový kód.

Získejte 100 Kč na váš nákup