Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Zažijte opravdové pohodlí na vlastní zahradě

Pokud každý den nedočkavě vyhlížíte první jarní paprsky slunce a s nadějí sledujete zvyšující se stupně teploměru, máme pro Vás pár tipů jak si čekání na teplejší období v roce zpříjemnit a patřičně se na horké dny připravit.

Zažijte s námi pohodu a pocit opravdové pohody díky drobnému či většímu zásahu na vaší terase, balkonu či zahradě.

Ratanový nábytek vede

Pokud Vám záleží jak na pohodlí ale také na vzhledu a snadné udržovatelnosti, měl by být umělý ratan Vaše volba číslo 1. Umělý ratan ideálně snoubí krásu a zdobnost přírodních materiálů a zároveň přináší pohodlí a komfort při jeho údržbě, která je stejně nenáročná jako u každého obvyklého nábytku ze syntetických materiálů.

Ratanová sestava Ottawa

Ratanová sestava Ottawa

Ottawa je krásná zahradní sestava, která bude ozdobou každé terasy či zahrady. Celá sestava zahrnuje stůl, sofa, 2 křesla a 2 taburety. Nyní se už nemusíte bát kam usadit návštěvu o teplých letních večerech.

Zahradní sestava Caracas

Zahradní sestava Caracas

Kvalitní a krásné posezení si můžete dopřát také doma. Pro dvojici je ideálním řešením moderní sestava Caracas, která dodá eleganci a styl každé zahradě.

Zahradní sestava Portoriko

Zahradní sestava Portoriko

Toužíte po něčem zvláštním, po zajímavém ale především pohodlném posezení přes léto?  Zahradní ratanová sestava Portoriko Vám poskytne přesně tolik pohodlí a stínění, kolik jen budete chtít. Součástí tohoto posezení pro 2 jsou podnožky, díky kterým budou Vaše odpolední siesty nejoblíbenější částí dne.

Zahradní sestava San Jose

Ratanová zahradní sestava San Jose

Žádná letní party se nemůže obejít bez dokonalého posezení v podobě zahradní ratanové sestavy San Jose. 6 pohodlných křesel spolu se stolem vytvoří ideální místo pro osvěžující letní obědy či večeře s celou rodinou.

Sestava lehátek Pacifik set

Sestava ratanových lehátek Pacific

Ratanová lehátka Pacifik budou nejen příjemným ale také velmi elegantním doplňkem Vaší zahrady. Po osvěžení v bazénu či dlouhém dni v práci jistě každý ocení možnost natáhnout se na krásném a příjemném lehátku s možností polohování.

Vždy oblíbené dřevo

S dřevěným zahradním nábytkem vedle nikdy nešlápnete. Dřevo je nejen ozdobou, ale také příjemným materiálem pro letní posezení  a odpočinek. Pokud se o něj budete starat a udržovat ho, odmění se Vám krásným přírodním vzhledem zdobící každou terasu či zimní zahradu.

Zahradní sestava Island

Zahradní dřevěná sestava Island

Dřevěná sestava Island poskytne příjemné posezení pro 4 osoby. Krásná barva dřeva Meranti bude dlouho zachována díky vysoké odolnosti a životnosti tohoto materiálu.

Stůl a křesla Lyon

Dřevěný zahradní stůl a židle Lyon

Každé léto řešíte nedostatek místa pro rodinné párty a rádi byste se pohodlně usadili ke grilovaným pochutinám? Rozkládací stůl Lyon pojme neuvěřitelné množství jídla a nápojů a při rozložení na 270 cm své délky, poskytne dostatek prostoru pro každého. Křesla Lyon můžete pořídit v libovolném množství, dle Vašich nároků a počtu rodinných příslušníků. Opět je použito odolné a krásné dřevo Meranti.

Dřevěná zahradní sestava Safari

Zahradní dřevěná sestava Safari

Příjemné posezení skvěle poskytne jednoduchá a elegantní sestava zahradního dřevěného nábytku Safari. Tato sestava z jasanového dřeva v přírodní barvě zahrnuje stůl, 2 křesla a lavici pro 2 osoby. Měkké podušky pro pohodlné posezení jsou zahrnuty v ceně této sestavy.

Nenechte tedy nic náhodě a připravte se na blížící se letní sezónu. Nový nábytek dodá Vaší zahradě šťávu a Vy jej také oceníte, až se budete mít kam usadit v teplý letní večer.


Zpět na "Články"