My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo

Mohlo by Vás zajímat

Obývací pokoj na míru

Obývací pokoj je místem relaxace a posezení s rodinou a přáteli. Jak ho tedy vybavit, aby byl místem odpočinku a zároveň společenskou místností?

Obývací pokoj YorkObývací pokoj York

Do obývacího pokoje neodmyslitelně patří obývací stěna. Pryč jsou doby, kdy byly moderní mohutné stěny sahající od podlahy ke stropu a od stěny ke stěně. Dnes máte možnost zkombinovat různé prvky obývacích stěn a sestavit si tak stěnu přesně podle Vašich představ. Výhodou toho je, že můžete takřka přesně zrealizovat své představy a také to, že i malý prostor nebude kvůli samostatně stojícím kusům nábytku vypadat stísněně.

Vybírat tedy můžete z mnoha tvarů skříněk, komod, vitrín, stolků pod TV či polic a jejich různých barevných kombinací. Oblíbené jsou jak klasické dezény v podobě ořechu, tak kombinace kontrastních odstínů bílé a grafitu či dubu sonoma. Některé druhy dezénu navíc můžete vybírat v lesklé, nebo matné variantě a dodat tak nábytku nový, neotřelý nádech.

Obývací pokoj TirolObývací pokoj Tirol

Jaký materiál nábytku zvolit?

Rozhodně neprohloupíte, rozhodnete-li se pro nábytek vyrobený ze dřeva. Dostupné jsou ale také různé moderní kombinace jako dřevo-sklo, či dřevo-kov. Vitríny a police lze navíc často doplnit o zabudované osvětlení, které stěně dodá svěží design.

Například obývací stěna Manhattan představuje volitelnou obývací sestavu, která se skládá z rozličných skříněk, skříní, komod a polic, které můžete nakombinovat podle svých představ. Na výběr je stěna New York v barevných kombinacích švestky, bílé, matného grafitu a vanilky nebo černé s vysokým leskem.

Obývací stěna ManhattanObývací stěna Manhattan

Velké množství tvarů, materiálů a barevných provedení prezentují i konferenční stolky. V zásadě platí, že jsou menších rozměrů a slouží k odkládání různých menších předmětů, které chcete mít po ruce. Oblíbené jsou jak stolky v různých dezénech dřeva, tak stolky kombinující dřevo a sklo.

Konferenční stolek DechenKonferenční stolek Dechen

Jelikož se obývací stěny i konferenční stolky vyrábějí v opravdu mnoha barevných provedeních, nebudete mít jistě problém všechny kusy nábytku sladit podle svých představ.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli
První nákup

zadejte svůj email a získejte slevu na váš první nákup po zaslání ihned obdržíte slevový kód.

Získejte 100 Kč na váš nákup