Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Zdravotní polštář Matěj

Výrobce Dřevočal
Snímatelný potah:ANO
Pratelný potah:ANO
Záruční doba:2 roky
Dostupnost:již není v nabídce

Anatomický polštář Matěj vyrobený z líné pěny. Zabezpečuje elastickou oporu hlavy, má relaxační účinky na krční a šíjové svaly.

 

  • rozměry: 64 x 38 x 10 / 8 cm

Vzorkovník

Vzorník potahů u zdravotní polštář Matěj

  • Úplet Vysoce kvalitní potah prošitý dutým vláknem tří ńovým způsobem. Je velmi příjemný na dotek, výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Lze ho prát na 60°C.  
  • AloeVera Značkový potah s výtažkem z rostliny Aloe Vera. Má regenerační účinky, pozitivní vliv na pokožku lidksého těla a působí antibakteriálně.  
  • Lyocell Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva. Má vysokou absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Potah je prošitý třízónovým způsobem.  
  • Medicott Je antibakteriální. Speciální složka zabraňuje vzniku plísní a usazování roztočů. Pro větší komfort je prošitý velkou vrstvou dutého vlákna.  
  • SilverGuard SilverGuard je jedinečná technologie, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu. Tento potah obsahuje přírodní viskózové vlákno, které ve spojení s moderním designem dodává textilii luxusní charakter. Zaručuje vám absolutní čistotu a pohodlí. SilverGuard? úprava: Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Díky působení stříbrných iontů chrání textilii před mikroorganismy a zabraňuje jejich rozvoji přírodní cestou. SilverGuard? zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Složení potahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.  

Zvolte rozměr a potah/barvu kliknutím na příslušnou cenu. Ceny uvedeny včetně DPH.

RozměrÚpletAloeVeraLyocellMedicottSilverGuard
----
Dodací doba: skladem do 4 dnů

Nemáte vybraný rozměr ani cenu. Výběr zboží a jeho objednání.

Zpět na Zdravotní polštáře