Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Konferenční stolek do bytu i kanceláře

Existuje mnoho doplňků interiéru, které jsou v dnešní době běžnou záležitostí. Každý z nás chce, aby jeho domov byl útulný a pohodlný. Koupí konferenčního stolku si doplníte svůj interiér doplňkem, kterého si každý všimne.Praktický stolek Peru

Před samotným výběrem konferenčního stolku je důležité rozmyslet si, zda chcete spíše praktický, nebo raději moderní typ. Praktický stolek se hodí spíše do obývacích pokojů. Po příchodu návštěvy z něj lehce uděláte stůl s občerstvením. Příkladem je konferenční stolek Peru, který je vyrobený z dýhy o tloušťce 18 mm a lze ho objednat ve dvou rozměrech a několika dezénech.

Moderní konferenční stolek Aurea
Vybíráte-li stolek do kanceláře, měli byste se poohlédnout po takovém, který zaujme. I obyčejný kus nábytku dokáže reprezentovat svého majitele.


Důležitou podmínkou je, že stolek musí být pohodlný a mít dostatečnou výšku vzhledem k pohovce. Není dobré se při sezení na pohovce ohýbat až ke kolenům a zároveň není pohodlné mít desku stolku v úrovni očí. Proto si před koupí konferenčního stolku sedněte doma na pohovku, natáhněte ruku před sebe, jako byste chtěli něco položit, a změřte si vzdálenost od země.

Obývací stěna Tirol

Nabízíme konferenční stolky:

  • celodřevěné

  • dřevěné se skleněnou deskou

  • skleněné, s kombinací kovu nebo MDF (středně zhuštěná dřevovláknitá deska)

  • s odkládací spodní deskou

  • se spoustou dezénů a rozměrů

  • čtvercových i obdélníkových tvarů

Ve výsledné kombinaci s obývací stěnou tvoří konferenční stolek kouzelnou atmosféru obývacího pokoje.

Každý z nabízených stolků má svoje kouzlo. Je jen na Vás, zda zvolíte klasiku, nebo dáte přednost modernímu kousku.