Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Modern

Plánované kuchyně z řady Modern vynikají nadačasovým designem, který je a bude v nábytkových trendech stále aktuální. Tyto kuchyně mají frézováním designově upravované přední plochy. Vytvořený ozdobný profil na předních plochách dvířek je jemný a elegantní, stejně jako kuchyně této řady. Jedná se o čisté elegantní kuchyně, ve kterých se Vám bude dobře bydlet.


Vyberte si z nabídky našich produktů

2 roky

Carmen

Dodáváme do 8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Carmen je moderní kuchyní, která je střídmá a ...

cena podle prvků více
2 roky

Leandra

Dodáváme do 8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Leandra je zákaznicky nejvyhledávanější kuchyní. ...

cena podle prvků více
2 roky

Porta

Dodáváme do 8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Porta je moderní kuchyní. Hladké rovné linie v ...

cena podle prvků více
2 roky

Tilia

Dodáváme do 8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Tilia je ideálním řešením pro ty, kteří hledají ...

cena podle prvků více
2 roky

Tea

Dodáváme do 6-7 týdnů

Nejnovější model kuchyně Tea je řešený velkoryse, zejména ve spodní ...

cena podle prvků více

Kuchyně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů těmi nejmodernějšími postupy. Abyste mohli kvalitu posoudit i Vy, přidáváme technické parametry:

Hrany korpusu jsou povrchově chráněny 1 mm silnou ABS hranou, která zajišťuje vysokou nárazuvzdornost a oděruodolnost. Přední plochy skříněk kuchyní Modern jsou vyrobeny z 1,6 a 1,9 cm silné MDF desky, povrchově ošetřené folií. Tato technologie zaručuje dlouhou životnost a barevnou i tvarovou stálost. K delší životnosti přispívají také silikonové tlumiče umístěné na zadních stranách dvířek, které chrání dvířka při prudkém zavírání před mechanickým poškozením a také tlumí hluk. Skleněné dveře v hliníkovém rámu jsou vyrobeny z bezpečnostního skla a dodávájí se v barevných odstínech, tak aby barevně ladily k dezénu kuchyně. HDF deska je tvrdá dřevovláknitá deska o hloubce 2,5 mm, zajišťuje spojení korpusu skříněk v zadní části a vytváří tak záda skříněk.

ABS hrany korpusu Silikonové tlumiče na dvířkách Bezpečnostní sklo v ALU rámu Pracovní deska s ABS hranou Pracovní deska s Postformingovou hranou Výklopný systém skříněk

Kovové úchytky jsou vyrobeny tak, aby designově ladily ke každému typu kuchyně. Bela má hranaté, moderní, ploché úchytky, s ozdobnou přední plochou, Porta zaoblené se zdobenou přední plochou v klasickém stylu a Carmen naopak jemné zaoblené v lesklém provedení. Úchytky jsou jako všechny prvky plánované kuchyně variabilní, a proto je berte jako vzorové.

Úchytka kuchyně Bela Úchytka kuchyně Porta Úchytka kuchyně Carmen

Pracovní desky mají ABS nebo postformingovou úpravu, to znamená, že mají oblý tvar a spodní část oblouku je ošetřena voděodolným  pásem. Povrch pracovní desky je vysoce mechanicky i tepelně odolný, výška všech pracovních desek pro plánované kuchyně je 38 mm. Celokovové zásuvky mají nosnost 30-50 kg, záleží na typu, díky kvalitnímu materiálu mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové a mají jemný dojezd, takže při zavírání nikdy nebouchají. Vysouvací potravinové skříně mají plné vysunutí a tím umožňují pohodlný přístup k celému obsahu. Samozavírací výsuvy zaručují perfektní zavírání dveří. Košíky na obsah jsou výškově nastavitelné a mají velmi kvalitní vodící lišty. Toto kování má certifikát CATAS. Výklopný systém AVENTOS, který se používá u horních skříněk, má při zavírání dvířek brzdící mechanismus, velmi lehce se s ním manipuluje a zastaví se v jakékoli pozici. Jedná se o velmi stabilní a elegantně řešený výklopný systém s jednoduchým otevíráním, plynulou zarážkou a měkkým tichým zavíráním. Skříňky se světelným dnem kromě skladovací úlohy plní také funkci osvětlení pracovní plochy s důvtipně umístěným světlem ve dně skříňky. Zabezpečují plošné osvětlení pracovního prostoru.

 Dno skříňky se světlem Závěs dveří Závěsné kování Interier celokovového šuplíku Výškově nastavitelné podnože ALU podnože

Závěsné kování na horní skříňky umožňuje doladění usazení skřínky jak ve svislém, tak ve vodorovném směru. Má vysokou nosnost 75 kg na jeden pár kování (v závislosti na podkladovém materiálu, ve kterém jsou ukotveny). Toto kování má certifikát CATAS. Závěsy na dvířka s integrovaným tlumením - závěs v sobě obsahuje brzdící zařízení při zavírání dvířek. V případě potřeby lze tlumení vypnout. Spodní skříňky mají výškově nastavitelné nohy, které jsou ideálním řešením při nerovnostech podlahy, podnože jsou v barvě korpusu s pružnou těsnící lištou, která zachytvá nečistoty, dodávají se ve dvou výškách, 124 a 180 mm. ALU podnože - hliníkové rámy o výšce 180 mm jsou vhodné pro moderní kuchyně, podlaha pod nimi je lehce čistitelná.

Vybavení skříněk a zásuvek závisí jen na Vás, stejně jako výběr designu celé kucyhně. Vnitřní, závěsný i drátěný program můžete dovybavit podle Vašich představ, nebo tak, jak ho vidíte v obrazové příloze u jednotlivých kuchyní.

Úložný systém Úložný systém Úložný systém Úložný systém Úložný systém Úložný systém


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost: