Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Trend

Tato kategorie zahrnuje nejaktuálnější barevná provedení kuchyní. Tento typ kuchyní reprezentuje současné evropské trendy moderního nábytku. Společným znakem kuchyní této řady jsou rovné čisté plochy, pravoúhlé linie a živé barvy, které z nich dělají ty nejvyhledávanější na evropském trhu. Pokud se nebojíte experimentovat s barvami, pak jsou tyto kuchyně určeny právě pro Vás.


Vyberte si z nabídky našich produktů

2 roky

Elis

Dodáváme do 8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Elis zaujme možnostmi extravagantních kombinací ...

cena podle prvků více
2 roky

Ester

Dodáváme do 8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Ester je ideálním řešením pro ty, kteří hledají ...

cena podle prvků více
2 roky

Cora

Dodáváme do 8-9 týdnů

Plánovaná kuchyně Cora je ideální kuchyní pro milovníky exotiky a ...

cena podle prvků více
2 roky

Zora

Dodáváme do 8-9 týdnů

Strohá a minimalistická, to je plánovaná kuchyně Zora. Pravoůhlé linie ...

cena podle prvků více
2 roky

Rut

Dodáváme do 4-6 týdnů

Plánovaná kuchyně Rut Vás učaruje klasický rámovi design dvířek. Je ...

cena podle prvků více
2 roky

Ima II

Dodáváme do 4-6 týdnů

Plánovaná kuchyně Ima II nachne milovníky minimalismu. Třešničkou na ...

cena podle prvků více
2 roky

Rea

Dodáváme do 4-6 týdnů

Plánovaná kuchyně Rea vyniká pravoúhlými líniemi a hladkým povrchem. A ...

cena podle prvků více

Kuchyně jsou vyrobeny z kvalitních materiálů těmi nejmodernějšími postupy. Abyste mohli kvalitu posoudit i Vy, přidáváme technické parametry:

Hrany korpusu jsou povrchově chráněny 1 mm silnou ABS hranou, která zajišťuje vysokou nárazuvzdornost a oděruodolnost. Přední plochy skříněk kuchyní Trend jsou vyrobeny z 1,6 a 1,9 cm silné MDF desky, povrchově ošetřené folií. Tato technologie zaručuje dlouhou životnost a barevnou i tvarovou stálost. K delší životnosti přispívají také silikonové tlumiče umístěné na zadních stranách dvířek, které chrání dvířka při prudkém zavírání před mechanickým poškozením a také tlumí hluk. Skleněné dveře v hliníkovém rámu jsou vyrobeny z bezpečnostního skla a dodávají se v barevných odstínech, tak aby barevně ladily k dezénu kuchyně. HDF deska je tvrdá dřevovláknitá deska o hloubce 2,5 mm, zajišťuje spojení korpusu skříněk v zadní části a vytváří tak záda skříněk.

ABS hrany korpusu Silikonové tlumiče na dvířkách Bezpečnostní sklo v ALU rámu Pracovní deska s ABS hranou Pracovní deska s Postformingovou hranou Výklopný systém skříněk

Kovové úchytky jsou vyrobeny tak, aby designově ladily ke každému typu kuchyně. Ester má hranaté, ploché úchytky, které barevně ladí s dezénem, Elis naopak jemné zaoblené v lesklém provedení. U kuchyně Olympia jsou úchytky umístěny nad vyfrézovaný oblouk, Ornélie a Zora potěší příznivce minimalistického stylu. Sára má úchytky vsazené do předních ploch a Cora má úchytky netradičně spirálovitě řešené, což podtrhuje její exotický design.

Úchytka kuchyně Ester Úchytka kuchyně Elis Úchytka kuchyně Olypmpia Úchytka kuchyně Zora Úchytka kuchyně Sára Úchytka kuchyně Cora

Pracovní desky mají ABS nebo postformingovou úpravu, to znamená, že mají oblý tvar a spodní část oblouku je ošetřena voděodolným  pásem. Povrch pracovní desky je vysoce mechanicky i tepelně odolný. Celokovové zásuvky mají nosnost 30-50 kg, záleží na typu, zásluhou kvalitního materiálu mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové a mají jemný dojezd, takže při zavírání nikdy nebouchají. Vysouvací potravinové skříně mají plné vysunutí, a tsk umožňují pohodlný přístup k celému obsahu. Samozavírací výsuvy zaručují perfektní zavírání dveří. Košíky na obsah jsou výškově nastavitelné a mají velmi kvalitní vodící lišty. Toto kování má certifikát CATAS. Výklopný systém AVENTOS, který se používá u horních skříněk, má při zavírání dvířek brzdící mechanismus, velmi lehce se s ním manipuluje a zastaví se v jakékoli pozici. Jedná se o velmi stabilní a elegantně řešený výklopný systém s jednoduchým otevíráním, plynulou zarážkou a měkkým tichým zavíráním. Skříňky se světelným dnem kromě skladovací úlohy plní také funkci osvětlení pracovní plochy s důvtipně umístěným světlem ve dně skříňky. Zabezpečují plošné osvětlení pracovního prostoru.

 Dno skříňky se světlem Závěs dveří Závěsné kování Interier celokovového šuplíku Výškově nastavitelné podnože ALU podnože

Závěsné kování na horní skříňky umožňuje doladění usazení skřínky jak ve svislém, tak ve vodorovném směru. Má vysokou nosnost 75 kg na jeden pár kování (v závislosti na podkladovém materiálu, ve kterém jsou ukotveny). Toto kování má certifikát CATAS. Závěsy na dvířka s integrovaným tlumením - závěs v sobě obsahuje brzdící zařízení při zavírání dvířek. V případě potřeby lze tlumení vypnout. Spodní skříňky mají výškově nastavitelné nohy, které jsou ideálním řešením při nerovnostech podlahy, podnože jsou v barvě korpusu s pružnou těsnící lištou, která zachytvá nečistoty, dodávají se ve dvou výškách, 124 a 180 mm. ALU podnože - hliníkové  rámy o výšce 180 mm jsou vhodné pro moderní kuchyně, podlaha pod nimi je lehce čistitelná.

Vybavení skříněk a zásuvek závisí jen na Vás, stejně jako výběr designu celé kucyhně. Vnitřní, závěsný i drátěný program můžete dovybavit podle Vašich představ, nebo tak, jak ho vidíte v obrazové příloze u jednotlivých kuchyní.

Úložný systém Úložný systém Úložný systém Úložný systém Úložný systém Úložný systém


Vyhledávání produktů

Cena:

 

Nosnost: