Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Nejlepší blogy o bydlení. Vyberte si ten svůj.

     Módní trendy ovlivňují bydlení, jako nikdy dříve. Trh je plný různých variant stavebních materiálů, stylů nábytku i bytových doplňků. A všechny se tváří, že jsou ty pravé. Pro mnohé z nás je velmi těžké najít tu správnou cestu, kterou se vydat, při zařizování svého domova. Naštěstí jsou mezi námi lidé, kteří mají design, styl a smysl pro krásu v krvi a dělí se o tento dar s námi prostřednictvím svých blogů. Vybrali jsme pro vás ty nejinspirativnější.

Uvod

Foto: Kayla Aimee writes

 

Moude de Boulangerie

     Autorka Olivka na svém blogu vytvořila pozitivní svět plný inspirace. Stačí jen projít pár jejích příspěvků a víte, že jste narazili na místo, kam se budete rádi vracet načerpat pozitivní energii a inspiraci pro originální bydlení.  Píše o módě, umění, designu a své múze Paříži. Naleznete zde krásné střípky z jejího domova. Jako jedna z mála dělá rozhovory se zajímavými osobnostmi, které mají co říct. Sama o sobě říká, že má ráda růžovou, ale také černobílou, talentované lidi, milé lidi, chytré lidi, veselé lidi i lidi. A všechny tyto lidi určitě ráda uvítá i na svém blogu.

Moude de Boulangerie 

Foto:Moude de Boulangerie

 

La Petite Anne

     Anna z Brna si odmalička přála věnovat se bytovému designu, už jako malá si kreslila imaginární domovy a vytvářela různé stylizace. Kromě DIY a designu interiérů ji baví také pečení a vaření. Takže se můžete pobavit jemným humorem a lehkostí, se kterou píše svůj blog, inspirovat se k výrobě DIY a jako bonus si vybrat recept na výborný oběd, salát, nebo moučník.

 La Petite Anne

 Foto:La Petite Anne

 

My White Obsession

     Veronika, autorka tohoto blogu miluje interiérový design, módu, dekorování a všechny pěkné věci, ze kterých dýchá minimalismus a nadčasovost. Nejvíce se ztotožňuje se skandinávským designem, který, jak sama říká, ji hodně ovlivňuje. Obdivuje seveřany pro jejich smysl pro detail, kreativitu a schopnost kombinovat.

HEY,TRAY!

 Foto:My White Obsession

 

Můj dům, můj squat

     Iri, svoji původní novinářskou profesi vyměnila za nezávislé psaní o designu, módě a ilustraci. Baví ji krásné věci, za kterými se skrývá originální nápad i příběh.

Nostalgic

 Foto:Můj dům, můj squat

 

malinová soňa           

     Designérka, keramička a galeristka, která začala psát svůj blog již v roce 2008. Na těchto stránkách naleznete ukázky její práce a zajímavé poznatky z praxe, které mohou ovlivnit rozhodování o tom, jak bude váš interiér vypadat.

 Zadání jak pro chytrou horákyni

 Foto:malinová soňa

 

Vintagelover.cz

     Staré je krásné, blog právě o tom. To se dozvíte hned při příchodu na blog k Monice. Píše o bydlení, zahradě, renovaci starých věcí a vyrábění dekorací. Má ráda nápady za pár korun. Pokud ještě ke všemu obdivujete skandinávský design, Vintage a bílou barvu, pak jste našli spřízněnou duši ve světě bydlení.

 

Lednový věnec

 Foto:Vintagelover.cz

 

Jane at home

     Autorka Jana na svém blogu představuje svět plný harmonie a klidu. Říká o sobě, že píše o tom, co se jí líbí, co má ráda, co ji baví, ale hlavně ráda fotí. A je to vidět! Její příspěvky jsou plné krásných, inspirativních fotografií jejího domu, zahrady i výroby, nebo renovace předmětů.

 Renovace stolku

 Foto:Jane at home

 

Maison de la Suisse

     Blogerka Kateřina má šťastný rodinný život a ten je také podstatou jejího psaní. O zútulňování domu i zahrady, vaření, cestování a dětech. Říká o sobě, že má ráda klasikou hudbu, starožitnosti i věci, které se tak tváří a vše co člověku dělá radost a usnadňuje mu to lidské bytí.

Dont worry be happy

  Foto:Maison de la Suisse


Svépomocí.cz

      Svépomocí.cz není typickým blogem, jako ty, o kterých jsme se již zmiňovali. Nicméně tyto stránky nelze opomenout, díky jejich přínosu stavebníkům. Naleznete zde rady, zkušenosti a pracovní postupy o stavbě i rekonstrukci svépomocí od odborníků a svépomocných stavebníků.

Založení a zdění vnitřních a nosných zdí

 Foto:Svépomocí.cz

 

Modrá střecha

      Modrá střecha je komunitou lidí, které spojuje stavba, rekonstrukce a zařizování bydlení. Vzájemně si radí, uveřejňují fotografie, kterými se inspirují. Fotoreportáže ze svých projektů a realizací. Pokud hledáte příjemné prostředí mezi lidmi, kteří propadli bydlení a všemu, co s ním souvisí, Modrá střecha je ideálním místem, kde můžete najít rady, tipy i nové přátele.

 Modrá střecha

 Foto:Modrá střecha