My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo

Mohlo by Vás zajímat

Polštáře a přikrývky. Jak vybrat vhodný materiál?

Jak vybrat správný polštář a přikrývku? Vybírejte vždy zboží, u kterého máte všechny potřebné informace – materiál, jeho vlastnosti a vhodné použití. V dnešní době není problém tyto informace zjistit. Je dobré vědět, co kupujete. Podle zjištěných informací se můžete lépe rozhodnout pro konkrétní variantu podle Vašich preferencí.

Chcete večer zalézt pod peřinu bez společnosti roztočů a bakterií? Je pro Vás kvalitní spánek a hygiena lůžka důležitá? Podívejte na náš přehled vhodných materiálů pro polštáře a přikrývky, které Vám poskytnou opravdový komfort, odpočinek i hygienické prostředí.

Mikrovlákno s výtažky z Aloe Vera

Nejnovějším trendem se stalo mikrovlákno s výtažky z Aloe Vera. Již od starověku jsou známé blahodárné účinky výtažků z rostliny Aloe Vera. V dnešní době jsou nejen součástí kosmetických přípravků, ale i řady dalších výrobků všude tam, kde se uplatní mimořádné příznivé působení na lidskou pokožku, schopnost zmírňovat bolesti svalů a kloubů, jakož i redukce výskytu bakterií a hub. Výtažek z Aloe Vera byl přidán do 100% mikrovlákna a v kombinaci s vhodným výplňovým materiálem bylo dosaženo výrazného antibakteriálního efektu lůžkovin. Přidání výtažků z Aloe Vera nijak neomezuje možnosti údržby, lze opakovaně prát při teplotách do 60 °C. V naší nabídce máme polštáře i přikrývky s výtažky z Aloe Vera.

 Výhody materiálu: antibakteriální efekt, snadná údržba.

Přikrývka AloeVera

Polyester - dutá vlákna

Polštáře a přikrývky vyrobené z dutého konjugovaného vlákna jsou lehké, vzdušné, nadýchané a mají velmi dobré tepelněizolační vlastnosti, čímž je dosažen příjemný pocit tepla. Ve srovnání s používanými přírodními materiály, jako je například peří, ovčí rouno a podobně, vytváří duté polyesterové vlákno prostředí nevhodné pro prachové roztoče, a tím i pro alergeny způsobující alergie.

Clivie+

Polštáře a přikrývky z tohoto materiálu nabízíme v kolekci Clivie+, která svým materiálovým složením a finální úpravou umožňuje prát výrobky až do teploty 95 °C. Tím je zaručena úplná likvidace roztočů a 100% hygiena lůžka. 

Program Clivie

Mikrostop

Další polštáře a přikrývky z dutého vlákna nabízíme v řadě Mikrostop. Jak již název napovídá, hlavní důraz je kladen na dosažení maximální ochrany uživatelů proti bakteriím a roztočům. Je proto určena zejména všem osobám trpícím alergickými reakcemi na mikrobiální alergeny, nicméně velmi vhodná je i pro spotřebitele, kteří dbají o udržování biologicky nezávadného prostředí pro své spaní.

Program Mirkostop

Rosa-linda

Rosali-linda představuje polštáře a přikrývky z dutého vlákna, které jsou cenově dostupné - s výborným poměrem cena/kvalita. Díky použitým materiálům mají výrobky řady Rosa-linda velmi dobré antialergické vlastnosti - syntetické materiály vytvářejí nevhodné prostředí pro výskyt roztočů, bakterií a dalších mikroorganismů, navíc je lze prát až při teplotě 95 °C, což je další ze způsobů, jak dosáhnout vysoké úrovně hygieny lůžkovin. Výrobky Rosa-linda jsou velmi oblíbené u širokého spektra zákazníků a dlouhodobě patří k nejlépe prodávaným výrobkům.

Výhody materiálu: lehký, vzdušný, dobré tepelněizolační vlastnosti, proti roztočům a prachu.

Použití: vhodné pro alergiky, do domácností i do veřejného sektoru (nemocnice, hotely…).

Program Rosalinda

Polyester s karbonovým vláknem

Polyester s karbonovým vláknem - materiál, který poskytuje tělu dokonalý odpočinek a hluboký, klidný spánek. Jedná se o speciální materiál pro polštáře a přikrývky, který snižuje statickou elektřinu během spánku.

Lidské tělo je zatěžováno statickou elektřinou, vznikající při tření nebo kontaktu s materiály. Tělo člověka je schopno pojmout až 30 000 voltů. Z důvodu působení této elektřiny se stáváme více přetíženými a náš spánek a odpočinek je narušen. Polštáře a přikrývky řady Anti-stress využívají schopnosti karbonu zachycovat přebytky statické elektřiny a uvolňovat ji do vzduchu.

Statická elektřina vydávaná tělem je pohlcována karbonovými vlákny, které jsou obsaženy v povrchové látce, použité na výrobu produktů řady Anti-stress. Tyto náboje jsou postupně uvolňovány do vzduchu jevem zvaným ionizace. Výrobky Anti-stress přinášejí lepší odpočinek a menší zatížení. Když je napětí statické elektřiny nižší, má spánek lepší kvalitu. Naše tělo se zklidňuje, uvolňuje a náš spánek je hlubší a cítíme se plně odpočinutí. Tyto výrobky je možné prát na 40 °C.

Výhody materiálu: snižuje statickou elektřinu - klidný, hluboký spánek.

Použití: vhodné pro alergiky, do domácnosti, pro klidný spánek. 

Program Antistress

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli
První nákup

zadejte svůj email a získejte slevu na váš první nákup po zaslání ihned obdržíte slevový kód.

Získejte 100 Kč na váš nákup