My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo

Mohlo by Vás zajímat

Předsíň aneb vstupní brána do bytu

Tento kousek nábytku je vizitkou každého z nás a může o nás mnohé napovědět. Předsíň patří mezi nejfrekventovanější místnosti, neboť vítá každého návštěvníka, který vstoupí do našeho domu.

Zařízení předsíně se liší podle potřeb uživatelů. V případě potřeby velkého množství úložného prostoru doporučujeme do předsíně pořídit i skřín. Šatní skřín nabízíme uzavřenou, s otevřeným prostorem, věšáky nebo šatní tyčí. Vnitřní uspořádání u těchto skříní lze měnit a ušetřit tak spoustu místa.

Předsíňová stěna Cabana

V předsíni by rozhodně neměl chybět věšák, botník a prostor pro deštník. Ty lze zakoupit samostatně nebo jako součást předsíňové stěny. Mnohé předsíňové stěny nabízí také plochu, kde si můžete sednout. Velký důraz se klade na její velikost a praktičnost, kterou jistě ocení vícečlenná domácnost.

Volte raději skříně světlých odstínů, které Váš prostor neztemní. Mezi oblíbené patří skříně s vestavěným zrcadlem. Jsou praktické, neboť je využijete ke kontrole svého zevnějšku před odchodem z domu. Navíc Vaši místnost zesvětlí a opticky zvětší.

Lze zakoupit kompletní předsíňovou sestavu nebo uskupit jednotlivé díly podle vlastních představ.

Nabízíme:

  • Předsíňové stěny různých velikostí, které se skládají z botníku, šuplíků, šatní skříně, věšáku, poličky nebo zrcadla. Kromě praktického uložení bot získáte také místo pro odklad bund a kabátů. Převážně je oceníte v zimních měsících, kdy je těchto svršků nejvíce. Moderní předsíňová stěna příjemně zútulní Vaši chodbu. Příkladem je předsíňová stěna Golf, kterou nabízíme v několika mořeních.

  • Komody - univerzální část nábytku, který slouží dobře v jakémkoliv pokoji v domě. Záleží pouze na výběru jejího provedení. V naší nabídce máme šuplíkové nebo kombinované komody. Šuplíkové obsahují nejméně dva šuplíky nebo zásuvky v mnoha provedeních. Kombinované komody mají šuplíky i skříňku, která může být pevná nebo prosklenná. U některých typů komod je zabudováno také osvětlení.

  • Skříně - patří mezi základní úložné prostory. Skříň má mnoho podob a tvarů. Patří mezi nábytek, po kterém chceme, aby plnil svoji funkci a vypadal dobře. Nejmenší skříně obsahují jednu nebo dvě police a šuplík. Větší skříně obsahují více polic, šuplíků, skříněk, šatní tyč nebo zrcadlo. U většiny skříní lze měnit vnitřní uspořádání podle přání.

  • Police - slouží k vyplnění prázdného prostoru a lze je také využít jako úložný prostor. Nabízíme jednoduché, barevně zajímavě laděné a osvícené police. Mohou vám sloužit také jako odkládací prostor na drobnosti.

  • Regály - fungují jako otevřené úložné prostory. Lze je doplnit zásuvkami nebo boxy s věcmi. Můžete je také postavit do prostoru a opticky jimi rozdělit místnost. Rozložení záleží pouze na Vás a Vaší fantazii.

Předsíňová stěna Provance

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli
První nákup

zadejte svůj email a získejte slevu na váš první nákup po zaslání ihned obdržíte slevový kód.

Získejte 100 Kč na váš nákup