Přeskočit na: obsah, hlavní­ menu

nábytek do Vašeho domova


Vyhledávání­

Nové a krásné sedací soupravy pro všechny!

Toužíte po nové a stylové sedací soupravě? Sedací soupravu už máte, ale potřebujete Váš obývací pokoj jen trochu oživit? Máme pro Vás řešení!

Přinášíme Vám novou várku sedacích souprav, křesel, taburetů a mnoho dalšího k oživení Vašeho interiéru. Jsou pro Vás připraveny designové kousky, různé barevné variace a tvary. Stačí si jen vybrat.

Prostorná a praktická sedací souprava Emily U je přesně to pravé pro velkou návštěvu nebo párty. Pokud jste doteď měli problém usadit celou rodinu, tato sedačka je pro Vás řešení. Barvy jsou tlumené a sedací souprava dobře zapadne do každého interiéru.

Sedací souprava Emily U

Rozkládací pohovka Iveta je přesně ten chybějící článek a třešnička na dortu pro Váš dokonalý obývací pokoj. Výrazná barva dodá každému interiéru nádech moderny, ale zároveň se stane útulným prvkem, na který se bude chtít uvelebit úplně každý. Jako bonus je její praktičnost díky možnosti rozkladu, a tím vytvoření lůžka na přespání.

Rozkládací pohovka Iveta

Elegantním a rozjasňujícím elementem se může stát Bazil U, prostorná sedací souprava ve tvaru U, kam opět nebude problém usadit i velmi početnou návštěvu. Bazil U je charakteristická svojí bílou barvou, té se ale nemusíte bát, díky provedení v ekokůži, která je nenáročná na údržbu. Jakoukoli skvrnu stačí jednoduše ale rychle, setřít vlhkým hadříkem.

Sedací souprava Basil U

Pokud hledáte sedací soupravu, která zaujme na první pohled a doslova rozjasní Váš obývací pokoj, či dodá tlumeně laděnému pokoji nový život sedací souprava Sylt je přesně to pravé. Její výrazná barva hořčičných semínek se bude nejlépe hodit k šedým barvám a studenějším tónům, ale konečné zakomponování a doladění je vždy na osobním vkusu a povaze majitele. Experimentům se meze nekladou.

Sedací souprava Sylt

Dalším zajímavým prvkem, i když menších rozměrů může být křeslo nebo dvoumístná pohovka. Jen namátkou zde máme několik novinek.
 

Rozkládací pohovka Alabama 

Rozkládací pohovka Alabama

Rozkládací pohovka Katy
 
Rozkládací pohovka Katy

Křeslo Tobo New 

Křeslo Tobo new

Křeslo- ušák Astrid s taburetem 2

Křeslo Astrid s taburetem