My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo

Nové a krásné sedací soupravy pro všechny!

Toužíte po nové a stylové sedací soupravě? Sedací soupravu už máte, ale potřebujete Váš obývací pokoj jen trochu oživit? Máme pro Vás řešení!

Přinášíme Vám novou várku sedacích souprav, křesel, taburetů a mnoho dalšího k oživení Vašeho interiéru. Jsou pro Vás připraveny designové kousky, různé barevné variace a tvary. Stačí si jen vybrat.

Prostorná a praktická sedací souprava Skandi U je přesně to pravé pro velkou návštěvu nebo párty. Pokud jste doteď měli problém usadit celou rodinu, tato sedačka je pro Vás řešení. Barvy jsou jasné a sedací souprava dobře zapadne do každého interiéru.

Sedací souprava Skandi U

Rozkládací pohovka Spiker je přesně ten chybějící článek a třešnička na dortu pro Váš dokonalý obývací pokoj. Výrazná barva dodá každému interiéru nádech moderny, ale zároveň se stane útulným prvkem, na který se bude chtít uvelebit úplně každý. Jako bonus je její praktičnost díky možnosti rozkladu, a tím vytvoření lůžka na přespání.

Rozkládací pohovka Spiker

Elegantním a rozjasňujícím elementem se může stát Comodor, prostorná sedací souprava ve tvaru U, kam opět nebude problém usadit i velmi početnou návštěvu. U sedací sozpravy Comodor můžete volit svou barvu, která Vás osloví v jemnějších potahových látkách i hrubším provedení.

Sedací souprava Comodor

Pokud hledáte sedací soupravu, která zaujme na první pohled a doslova rozjasní Váš obývací pokoj, či dodá tlumeně laděnému pokoji nový život sedací souprava Fabia je přesně to pravé. Její výrazná barva hořčičných semínek se bude nejlépe hodit k šedým barvám a studenějším tónům, ale konečné zakomponování a doladění je vždy na osobním vkusu a povaze majitele. Experimentům se meze nekladou.

Sedací souprava Fabia

Dalším zajímavým prvkem, i když menších rozměrů může být křeslo nebo dvoumístná pohovka. Jen namátkou zde máme několik novinek:

Rozkládací pohovka Alabama
Rozkládací pohovka Alabama - více barevných variant


 
Rozkládací pohovka Arkadia
Rozkládací pohovka Arkadia

 

Křeslo Tobo new

Křeslo Tobo New

 

Křeslo Astrid s taburetem
Křeslo- ušák Astrid s taburetem 2 - více barevných variant


    

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli
První nákup

zadejte svůj email a získejte slevu na váš první nákup po zaslání ihned obdržíte slevový kód.

Získejte 100 Kč na váš nákup