My Vám zavoláme
Zadejte své tel. číslo

Mohlo by Vás zajímat

Dětský pokoj pro dva

Dětský pokoj by měl plnit několik funkcí - měl by poskytovat zónu pro spaní, hraní, učení a vše by mělo mít své místo, tzn. dostatek úložných prostor. K tomu by měl pokoj působit útulně a zabydleně. O to složitější je proto splnit takové cíle na malém prostoru.

Dětský pokoj SvendDětský pokoj Svend

Začněme postelemi. Spoustu místa rozhodně ušetří postele patrové. Přírodní materiál působí uklidňujícím dojmem, pro větší bezpečnost je dobré vybrat postel se zaoblenými rohy. Z takových postelí můžeme doporučit např. patrovou postel Keyly. Kvalitní matraceroštem by měla být samozřejmostí.

Patrová postel KeylyPatrová postel Keyly

Dvě děti - pro každého vlastní psací stůl, nebo jeden dohromady? Na malém prostoru jistě oceníte jeden, ale větší. Alespoň tak velký, aby se děti vešly pohodlně vedle sebe a v pozdějším věku si spolu mohly malovat nebo psát úkoly. Ušetříte tak místo, které může sloužit ke hraní. Dobrým nápadem je také dětem pořídit stůl s naklápěcí pracovní deskou a výškovou nastavitelností, jako je např.rostoucí psací stůl Žolík , který ocení nejen školáci.

Rostoucí psací stůl ŽolíkRostoucí psací stůl Žolík

Pokud nejste typ, co by se vyžíval v plánování a vymýšlení designu dětského pokoje, dejte na nás. Nábytek Point můžete různě kombinovat a přikupovat s tím, jak Vaše děti porostou. Postele, stoly, skříňky, skříně, police - to vše v široké škále barevného provedení. Zaoblené hrany skříněk jsou nejen bezpečné, ale také dodávají nábytku elegantní vzhled. Výhodou je, že barevné provedení nábytku můžete různě kombinovat a spokojená bude jak Vaše dcera, tak Váš syn.

Dětský pokoj PointDětský pokoj Point

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli
První nákup

zadejte svůj email a získejte slevu na váš první nákup po zaslání ihned obdržíte slevový kód.

Získejte 100 Kč na váš nákup